Met trots vieren Stichting Leergeld Zuid-Holland Midden en Stichting Kinderfeest het 500ste kinderfeestje samen!

Samenwerking voor een betere toekomst: Voor veel kinderen is een kinderfeestje helaas niet vanzelfsprekend. Stichting Kinderfeest biedt deze kinderen, die in armoede leven, een dag om nooit te vergeten. Samen zorgen we ervoor dat deze kwetsbare doelgroep de middag van hun leven krijgt en kunnen genieten van een geheel verzorgd feestje.

 

Dankzij de inzet van Sam, die onze stichtingen ruim 2 jaar geleden bij elkaar heeft gebracht, hebben we al 500 kinderen en hun families gelukkig kunnen maken. Onze gezamenlijke inspanningen zorgen ervoor dat elk kind, ongeacht hun achtergrond, hun verjaardag op een speciale manier kan vieren.

Samen verder! We kijken ernaar uit om nog veel meer kinderfeestjes te organiseren en nog meer kinderen blij te maken. Samen kunnen we het verschil maken en bijdragen aan een betere toekomst voor deze kinderen.