Ons jaarverslag over 2020 is klaar! Een gek jaar. Maar we hebben onze schouders eronder gezet en boven verwachting onze diensten door heel Nederland geleverd. Veel dank aan alle hulpverleners die jarige kinderen bij ons hebben aangemeld. En veel dank voor alle donateurs/fondsen etc. voor jullie bijdragen om dit allemaal weer mogelijk te kunnen maken. Samen kunnen we een heleboel voor elkaar krijgen.

Maar liefst 654 jarige kinderen in armoede hebben dit jaar door onze dienstverlening tóch een leuke verjaardag gekregen. Thuis met een pretpakket, tijdens scherpe corona maatregelen, of op locatie met een kinderfeestje in de periodes dat dit mogelijk was.

De doelstelling voor 2020 was dat we 400 jarige kinderen zouden verblijden met onze diensten.

We hebben dus 63,5% meer kinderen blij gemaakt dan beoogd! En dat in corona tijd. Een prestatie om trots op te zijn.

Bekijk hier onze resultaten.

Wil je onze stichting helpen? Dat is erg welkom. Met een donatie, veilig & snel op onze website, of door vrijwilliger te worden. Kijk hier voor onze recente vacatures. De ANBI status maakt het tevens mogelijk om fiscaal aantrekkelijk een financiële bijdrage aan ons te doen.